Yarım Asırlık Tecrübe 

Türkiye’nin en önemli aşı tedarikçilerinden biri olan Keymen İlaç, çeşitli aşıları ve yarım asra yaklaşan tecrübesi ile toplum sağlığına hizmet etmeye devam ediyor. Türk İlaç pazarında koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi alanında, yenilikçi ve etkili ürünleriyle toplum sağlığını korumaya katkıda bulunan Keymen İlaç, 48 yılı geride bıraktı. 

Türkiye’nin Aşı Tedarikçisi
‘Aşı olmak bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en temel yöntemlerindendir’ inancıyla uzun yıllardır çocuk ve yetişkin aşıları alanında faaliyet gösteren Keymen İlaç, Türkiye’nin en önemli aşı tedarikçilerindendir. Sağlık Bakanlığı’nın en önemli aşı ve serum tedarikçilerinden biri olan Keymen İlaç, kurulduğu günden bu yana Türkiye pazarına 700 milyon dozdan fazla aşı tedarik etmiştir. Keymen İlaç, 2007 yılından bu yana satış ve pazarlama ekibi aracılığı ile de ruhsatlandırmış olduğu aşı ve ilaçların aktif olarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Önceliğimiz; Toplum Sağlığı
Keymen İlaç portföyünde bulunan, Erişkin Tip Hepatit B ve Difteri-Tetanoz Aşısı ile işyerlerinde çalışan sağlığının korunması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Keymen İlaç, bugüne kadar Difteri- Tetanoz, Hepatit-B, Kızamık- Kızamıkçık-Kabakulak, Pediatrik Hepatit-A, Oral Çocuk Felci, Kızamık ve BCG Aşılarını toplumun hizmetine sundu. 

Covid-19’a Karşı İlk Aşı
Keymen İlaç, Covid-19 ile mücadelede Türkiye’ye Sinovac aşısını ilk kez getirerek sektörde bir ilke imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. Keymen İlaç, Covid-19’la mücadelede faz 3 klinik çalışmalarını gerçekleştirerek Türkiye ve dünyanın aşı ihtiyacını yanıtlamasıyla da öncü kuruluş olmayı sürdürüyor. Türkiye’nin milli aşı üretiminde öncü bir rol üstlenen Keymen İlaç, ilaç sektöründeki 48 yıllık tecrübesiyle Ankara’dan dünyaya hizmet sunmaya devam ediyor.